Mapa

Lokalizacja

Kliknij aby zobaczyć

Kontakt

Telefon

tel.: +48 12 276 45 35
tel.: +48 12 256 00 56
Numery wewnętrzne:
Dział Finansowo - Administracyjny: 23
Dział Handlowy: 24
Magazyn: 29
Produkcja: 30

Siedziba

Tri-Wall Polska Sp. z o.o.
ul. Ofiar Katynia 5, Kopanka
32-050 Skawina

E-mail:
biuro@tri-wall.pl
handlowy@tri-wall.pl

 

Napisz do nas

Wypełnij formularz

 

O firmie

Opakowania tekturowe i z polipropylenu

Nasz firma powstała w 2002 roku. Od początku naszej działalności skupiliśmy się na kompleksowej obsłudze klienta w dziedzinie dostaw systemów opakowań tekturowych, szczególnie w systemie JIT. Proponujemy wszechstronne rozwiązania w dziedzinie opakowań z różnego rodzaju surowców z uwzględnieniem specyficznych systemów logistycznych klienta. Nasze produkty cechują się trwałością i funkcjonalnością. Dążymy do tego, aby nowe rozwiązania, w tym również oktabiny, było kompatybilne z istniejącymi już u klienta. Największy nacisk kładziemy na funkcjonalność opakowań tekturowych i opakowań z polipropylenu. Dotyczy to zarówno produkcji pakowanego towaru, jaki i jego magazynowania i transportu.

Gazele biznesu

14 lutego 2007 roku zostaliśmy uhonorowani prestiżową nagrodą dziennika "Puls Biznesu". Nagrody "Gazela Biznesu 2006" zostają przyznawane małym i średnim przedsiębiorstwom na podstawie rankingu stworzonego przez Coface Poland. W tym roku nagrody przyznano 3004 firmom z całej Polski.

O miejscu w rankingu decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów w 2005 r. w stosunku do roku 2003. Aby zakwalifikować się do zestawienia, firma musiała wykazywać wzrost tego wskaźnika w trzech kolejnych latach. Pod uwagę brane były również: rzetelność wobec kontrahentów, kondycja finansowa, brak zaległości podatkowych itp. W rankingu zajęliśmy 340 miejsce w całej Polsce i równocześnie 27 w Małopolsce. Mamy nadzieję, że przyznane wyróżnienie będzie dla nas motorem do równie ciężkiej pracy w latach kolejnych.

Program Regionalny Program Regionalny Program Regionalny "Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji opakowań antystatycznych o złożonej konstrukcji w firmie Tri-Wall Polska Sp. z o.o." Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 -2013.
Współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego